نحوه پیدا کردن شماره سریال تلویزیون سامسونگ

قیمت تلویزیون سامسونگ 32 اینچبه این منظور کافی است که شما به منوی تنظیمات تلویزیون سامسونگ خود مراجعه کنید. از آن جایی که رابط کاربری تلویزیونهای جدید سامسونگ نسبت به مدلهای قدیمیتر کمی تغییر پیدا کرده، احتمالا برخی از گزینههای منو در این دستگاهها متفاوت خواهد بود. به صورت کلی میتوان تلویزیونهای سامسونگ را از این لحاظ به ۲ دسته تولید قبل از سال ۲۰۱۶ و بعد از سال ۲۰۱۶ تقسیم کرد. در تلویزیونهای سامسونگی که قبل از سال ۲۰۱۶ تولید شدهاند، شما با دنبال کردن مراحل ذیل میتوانید روند پیدا کردن شماره سریال تلویزیون سامسونگ خود را پشت سر بگذارید. در قدم اول وارد منوی تنظیمات (Settings) تلویزیون شوید. سپس گزینه پشتیبانی (Support) را انتخاب کنید. در این مرحله گزینه ارتباط با سامسونگ (Contact Samsung) را انتخاب کرده تا به منوی اطلاعات تلویزیون خود دسترسی پیدا کنید. ابتدا وارد منوی تنظیمات (Settings) شوید. در قدم بعد گزینه پشتیبانی (Support) را انتخاب کنید. در نهایت گزینه درباره این تلویزیون (About This TV) را انتخاب کنید تا شماره سریال تلویزیون شما به نمایش درآید.

 • ریموت را ریست کنید
 • صفحه نمایش تلویزیون
 • منوی افقی برای انواع پلتفرمها و اپلیکیشنها
 • General و سپس External Device Manager را انتخاب کنید

samsung tvاین لوله جدید صفحه فسفر سبز لوله قبلی را حفظ کرد. تلویزیون همچنین دارای یک صفحه نمایش کوچکتر ۲۱ اینچی بود که تقریباً سه چهارم مساحت مدل سال قبل بود که به این معنی بود که تیوب نباید آنقدر سخت رانده شود. خریداران این مدل بعدی فقط یک سال یا کمتر از آن استفاده کردند زیرا پخش تلویزیونی در سال ۱۹۳۹ برای مدت زمان جنگ جهانی دوم به حالت تعلیق درآمد. هر دو مدل تلویزیون از این نظر مشکل داشتند که ولتاژ شتاب بالا روی لوله به این معنی بود که تابش X قابل توجهی تولید میکرد. در دهه ۱۹۳۰ هرگز به این موضوع فکر نمیشد. خوشبختانه بیشتر این تشعشعات از پایین مجموعه از لوله اشاره گر رو به پایین عبور میکند. در ایالات متحده آمریکا پخش تلویزیونی در پایان جنگ جهانی دوم گسترش بیشتری یافت. اگرچه فناوری لوله اشعه کاتدی در طول جنگ بهبود یافته بود به طوری که لولهها نسبت به اندازه خود کوتاهتر شدند، زیرا اکنون امکان اصلاح اعوجاج وجود داشت، هنوز دوازده اینچ محدودیت عملی در اندازه بود.

حتما بخوانید
مقایسه تلویزیون ال جی با سامسونگ! مقایسه ای تعیین کننده !

قیمت تلویزیون سامسونگ ۵۵ اینچ

به طوریکه می توانید صدا ها را به طور طبیعی و خالص در گوش هایتان احساس کنید. که باعث تقویت مکالمات و گفتگوها میشود توسط این فناوری افت و خیزهای موجود در صداها از بین میرود و با کیفیت بالا و با جزئیات ریز و دقیق انتشار داده خواهد شد. این محصول دارای سیستم کاهنده نویز صدا Clear Voice III برای کاهش نویز های اضافی صدا می باشد و صداها را به طور واضح تر پخش می کند همچنین دارای شش حالت پخش صدای (Standard, News, Music, Cinema, Sport, Game) می باشد. داشتن طراحی زیبا و به روز در کنار کیفیت ساخت و دوام بالا از دغدغه های هر فردی برای انتخاب یک تلویزیون مناسب برای منزل می باشد. تلویزیون ۵۵ اینچ سامسونگ TU8000 با بهره گیری از آخرین متد طراحی دارای زیبایی ظاهری بی عیب و نقصی می باشد. به سبب استفاده از طراحی فوق باریک Slim Design این ال ای دی دارای خطوطی باریک می باشد. فریم دستگاه طوری طراحی شده است که به مخاطب این حس را القا میکند صفحه نمایش بزرگتر از آن چیزی است که انتظار می رود.

صدا هم از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید تلویزیون به حساب میآید، چون در نمایشگر خود علاوه بر طراحی و کیفیت تصویر به صدایی کوک هم نیاز دارد. این مدل از سیستم عامل تایزن بهرهمند میباشد، این قابلیت از برنامههای متعددی پشتیبانی می کند و یک دنیا سرگرمی را به همراه خود به ارمغان آورده است. سیستم عامل تایزن از اینترنت اشیاء یا همان IOT پشتیبانی می کند. برنامهی smart Things از حالتهای پشتیبانی شده توسط این قابلیت میباشد، که با وجود آن میتوانید وسایل منزلتان که از اینترنت اشیا بهرهمند باشد، وصل شوید و از راه دور آنان را کنترل و یا تنظیم کنید. گوگل assistant نیز از دستیارصوتیهای پر کاربرد است؛ به واسطهی این قابلیت میتوانید با سایر وسایل متصل شوید و ارتباط برقرار کنید و آنان را از راه دور مدیریت کنید؛ شما این کارایی را به لطف Amazon انجام میدهید. کارایی الکسا هم مانند bixby است؛ از راه دور میتوانید اموراتی شبیه به تعویض شبکه ها را به آن بدهید.

حتما بخوانید
معرفی محصولات پرفروش از برند شیائومی در سال 2023

tv سامسونگمشخص گردید که هواداران ۱۶ تا ۲۴ سال با ۶۸/۸ درصد بیشترین درصد هواداران استقلال را تشکیل میدهند و هواداران ۴۵ تا ۵۴ ساله با ۰/۹ درصد کمترین درصد هواداران را تشکیل میدهند. همچنین در تقسیمبندی بر اساس محل سکونت، ۶۱/۶ درصد هواداران استقلال ساکن استانهای تهران و البرز و ۳۸/۴ درصد ساکن سایر استانهای ایران هستند. و زنان هوادار استقلال نیز همچون زنان هوادار دیگر تیمها از ورود به ورزشگاهها محروم شدند. با این وجود زنان و دختران استقلالی همواره سعی در ورود به ورزشگاه داشتهاند به گونهای در بسیاری از مواقع برای اینکار مجبور به تغییر پوشش و ظاهر خود میشدند. در پارهای از اوقات این تلاشهایشان موفق بوده و خبر ورود دختران استقلالی به ورزشگاه حتی در رسانههای عمومی نیز انعکاس مییافت. و پس از آن زنان استقلالی دیگر نتوانستند تماشاگر تمرینات این تیم باشند. سحر خدایاری از هواداران باشگاه استقلال بود که در اسفند ۱۳۹۷ و برای تماشای بازی استقلال و العین در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ وارد ورزشگاه آزادی تهران شد اما مأموران نیروی انتظامی ایران وی را دستگیر کردند.

تلویزیون سامسونگ اولد

شرکت پاناسونیک به عنوان حامی رسمی بازیهای المپیک تابستانی ۲۰۱۶ بودهاست. این شرکت اسپانسر اصلی مارکو رویس میباشد، که در باشگاه فوتبال بروسیا دورتموند در بوندسلیگا و همچنین تیم ملی فوتبال آلمان بازی و فعالیت میکند. این شرکت مالک باشگاه فوتبال گامبا اوساکا بوده، که یکی از تیمهای فعال در جیلیگ ژاپن بهشمار میآید. پاناسونیک سرمایهگذار رسمی و اسپانسر اصلی لیگ برتر فوتبال آمریکا میباشد. این شرکت مالک باشگاه والیبال پاناسونیک پنترز یکی از تیمهای فعال در وی لیگ ژاپن و از سهامداران و حامیان تیم بسکتبال بوستون سلتیکس آمریکا در انبیای بهشمار میآید. از دیگر رشتههای ورزشی که این شرکت در آن به سرمایهگذار
ی مشغول است، میتوان به اتومبیلرانی اشاره کرد. پاناسونیک اسپانسر اصلی تیم فرمول یک تویوتا محسوب میشود. هیرو ماتسوشیتا، نوه بنیانگذار پاناسونیک، که خود در گذشته از رانندگان مسابقات اتومبیلرانی بشمار میآمد، هماکنون مدیریت بخش حمایتهای مالی شرکت پاناسونیک را برعهده دارد. شرکت پاناسونیک یکی از برترین شرکتها در زمینهٔ تولید محصولات سازگار با محیط زیست است و در ردهبندی صلح سبز رتبهٔ یازدهم را دارد.

 • امکان نمایش پیشنهادات بصورت هوشمند
 • قابلیت خاموش کردن خودکار
 • موتور UHD Processor
 • فناوری HDR و پشتیبانی از فرمتهای HDR 10+ و HLG
 • تجهیزات پزشکی تنفسی – دستگاه اکسیژن ساز
 • اسمارت – هوشمند
 • Afraland – 1 سال پیش
 • مجهز به Easy Setup
حتما بخوانید
نمایندگی پارس خزر

سلفیها خیلی خوب بودند. در شرایط نوری چالش برانگیزتر، نرمافزار ممکن است با نوردهی سوژه مشکل داشته باشد، اما در کل کیفیت عکسها راضیکننده است. وضوح و جزئیات هم خوب هستند، بعلاوه همانطور که مشاهده میکنید رنگها نیز شارپ به نظر میرسند. اگر به دنبال یک گوشی میانرده هستید که هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم امکانات معقول و مناسبی را ارائه دهد، A23 گوشی بسیار خوبی برای خرید است. گوشی A23 قیمت اقتصادی دارد، همینطور بهرهمندی از دوربین خوب، ارائه باتری عالی و نمایشگر رضایتبخش از جمله مواردیست که نمیتوان به سادگی آنها را نادیده گرفت. اگر باتری آن را تا صد درصد شارژ کنید قابلیت آن را دارد در حالت استفادهی معمولی تا دو روزهم دوام داشته باشد و حتی اگر از گوشیتان زیاد استفاده کنید هم تا آخر روز تخلیه نمیشود. دوربین آن هم واقعاً قابل توجه است و نسبت به گوشیها دیگری که در در این کلاس قیمتی قرار دارند عملکرد بسیار خوبی دارد. با این حال اشاره کردیم که سامسونگ A23 از اینترنت ۵G پشتیبانی نمیکند و اگر با وجود عدم ارائهی نسل پنجم اینترنت در کشورمان هنوز هم اصرار به داشتن گوشی ۵G دارید، پیشنهاد میکنیم مدلهای دیگری را درنظر بگیرید. نظر شما در رابطه با این گوشی چیست؟ کدام یک از مشخصات A23 شما را برای خرید ترغیب میکند؟ البته مسلماً همهی کاربران نظری واحد دربارهی ارزش خرید بالای آ۲۳ دارند. شما میتوانید برای اطلاع از قیمت گوشی سامسونگ از سایت فروشگاهی ۱۹کالا کمک بگیرید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت تلویزیون ۳۲ اینچ سامسونگ ۳۲AD590.

حتما بخوانید
هرآنچه باید قبل از خرید اجاق گاز بدانید

دیدگاهتان را بنویسید