بررسی پیستوله رنگ‌پاش شارژی جاب؛ خوش‌قیمت و مناسب کارهای خانگی

سنتی‌ترین روش رنگ‌آمیزی، رنگ کردن با قلم مو است. با این روش با دردسرهایی مانند طولانی‌شدن زمان رنگ‌آمیزی، ریختن رنگ از قلم مو، یک‌دست نشدن رنگ‌آمیزی و دردهای عضلانی و مفصلی روبرو می‌شوید. اما حالا با استفاده از پیستوله‌های رنگ‌پاش، فرایند رنگ کردن هم سرعت بیشتری پیدا کرده و هم لذت‌بخش‌تر شده است. در این ویدیو پیستوله رنگ‌پاش شارژی جاب مدل JFS-1000W را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در کیف این پیستوله لوازم زیادی قرار دارد. به عنوان مثال می‌توانیم به دو عدد باتری، یک قیف، سوزن و شارژر اشاره کنیم. بدنه‌ی دستگاه مانند بیشتر پیستوله‌ها از جنس پلاستیک است و وزن آن به ۱.۸ کیلوگرم می‌رسد. جنس مخزن فلزی است و ۱ لیتر ظرفیت دارد. یک کلید روی دستگاه قرار دارد که مقدار پاشیدن رنگ را تنظیم می‌کند. در جلوی دستگاه شاهد یک لوله‌ی برنجی هستیم. این لوله محل خروج رنگ است و برآمدگی دو طرف آن محل خروج باد هستند. با چرخاندن این برآمدگی‌ها، می‌توانید زاویه‌ی پاشیده بودن رنگ را تغییر دهید.

همانطور که گفتیم همراه دستگاه دو باتری ارائه می‌شود که از نوع ۳۶ ولتی هستند. که البته این ظرفیت اسمی آن‌ها است و در واقعیت ۲۰ ولت ظرفیت دارند. سرعت شارژر هم به ۲۱ ولت می‌رسد. قیفی که همراه با پیستوله رنگ‌پاش شارژی جاب ارائه شده، برای تست غلظت رنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. باید خاطرنشان کنیم به هیچ وجه نباید رنگ‌های روغنی را با تینر فوری رقیق کنید زیرا این کار به قطعات دستگاه آسیب می‌زند. برای این کار باید از تینر روغنی استفاده کنید.

حتما بخوانید
مقایسه‌ی دو مدل کتری برقی از برند شیائومی؛ طراحی ساده و شیک

در صورتی که فاصله‌ی پیستوله تا سطح موردنظر بیشتر از ۳۰ تا ۴۰ سانتی‌متر باشد، این کار منجر به یک‌دست نشدن رنگ می‌شود و اگر فاصله از این حد کمتر باشد، با شره کردن رنگ روبرو می‌شوید. برای افزایش عمر دستگاه، بعد از اتمام رنگ‌آمیزی باید مجرای مربوط به رنگ را باز و تمیز کنید.

در نهایت برای جمع‌بندی باید بگوییم که پیستوله رنگ‌پاش شارژی جاب مدل JFS-1000W یک دستگاه خوش‌قیمت و مناسب است. به دلیل شارژی بودن، در هر جا و هر زمانی می‌توانید از آن استفاده کنید. این دستگاه مناسب کارهای خانگی و سبک است. در حال حاضر با پرداخت حدود ۲ میلیون تومان می‌توانید این دستگاه را از فروشگاه دیجی‌کالا بخرید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید