آنباکسینگ ترازوی هوشمند شیائومی مدل Mi Smart Scale 2

این هفته در باکس و بیت ترازوی هوشمند شیائومی مدل Mi Smart Scale 2 را برای آنباکسینگ و بررسی انتخاب کرده‌ایم. این ترازو با حسگرهایی دقیق، کوچک‌ترین تغییر در وزن و شاخص توده‌ی بدنی شما را تشخیص می‌دهد و در اپلیکیشن سلامتی شیائومی ذخیره می‌کند.

ترازوی هوشمند شیائومی می اسمارت اسکیل ۲ از سنسور دقیقی استفاده می‌کند که به کمک آن کوچک‌ترین تغییرات تا ۵۰ گرم را به درستی تشخیص دهد. با این سنسور هر وعده‌ی غذایی که می‌خورید و هر لیوان آبی که می‌نوشید، قابل اندازه‌گیری است و ترازو آن را نشان می‌دهد. این ویژگی به شما کمک می‌کند که بتوانید به طرز عالی وزن خود را مدیریت کنید.

این ترازو مانند اکثر لوازم خانگی شیائومی از طراحی مینیمال و منحصر به فردی برخوردار است. ظرافت ساخت، قطر باریک و وزن سبک از ویژگی‌های این ترازو است. صفحه نمایش دیجیتالی ترازو فقط در صورتی که روی آن ایستاده باشید روشن می‌شود و از ۳ واحد اندازه‌گیری کیلوگرم، پوند و جین پشتیبانی می‌کند.

ترازوی می اسمارت ۲ به صورت اتوماتیک هر کدام از اعضای خانه را بر اساس اطلاعات بدن آن‌ها تشخیص می‌دهد و قابلیت پشتیبانی از اطلاعات افراد تا ۱۶ نفر را دارد که یک ویژگی فوق‌العاده عالی به شمار می‌رود. همچنین با حالت Guest Mode می‌تواند وزن دیگر افراد را بدون ذخیره‌سازی اطلاعات آن‌ها اندازه‌گیری کند. بلوتوث این ترازو امکان اتصال دستگاه به اپلیکیشن Mi Fit شیائومی را به شما می‌دهد. در آنجا می‌توانید تمام تغییرات بدن خود را در هر زمان به صورت نمودار مشاهده کنید و با استفاده از برنامه‌های ورزشی و غذایی موجود در اپ، به وزن و هیکل دلخواه خود برسید.

حتما بخوانید
تفاوت تلویزیون سامسونگ QLED و OLED چیست؟

خرید محصول از دیجی‌کالا

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید