لباسشویی دوو سری پریمو

لباسشویی دوو سری پریمو

امروز از سری ویدئوهای انتخاب سنتر با معرفی لباسشویی دوو سری پریمو در خدمت شما هستیم .

 

لباسشویی دوو سری پریمو

سری پریمو

از جمله جدیدترین و مدرن‌ترین محصولات شستشو و نظافتی که توسط شرکت دوو الکترونیک تولید شده است می‌توان به لباسشویی‌های سری پریمو اشاره کرد. این لباسشویی‌ها تحت عنوان مجموعه White Land طراحی شده‌اند. مهمترین نکته‌ای که در برخورد اول با این محصولات نظرتان را جلب خواهد کرد ، پنل پیشرفته ، صفحه نمایش لمسی و درب کاوردار آن است. طراحی بدنه این لباسشویی‌ها بسیار زیبا و شیک و باب طبع مشکل پسندان است.

ویژگی مهم دیگر لباسشویی‌های این سری ، درجه مصرف انرژی +++A است. لباسشویی سری پریمو دارای موتورهای دایرکت درایو هستند. در این سری تسمه حذف گردیده و طراحی بدنه پیشرفت چشمگیری داشته است. در این سری محصولات ، میزان تعادل و ثبات دستگاه افزایش یافته و باعث شده است تا لرزش و صدای کمی در مراحل شستشو داشته باشد. همچنین حالت صرفه جویی در این محصولات وجود دارد که باعث می‌شود میزان انرژی برق و آب کمتر شود. شما می‌توانید از پنل دستگاه زمان آن را انتخاب کنید.

ماشین لباسشویی دوو دور موتور ۱۴۰۰ دور در دقیقه ، یکی از محصولات تولید شده توسط کمپانی نام آشنای کره‌ای دوو می‌باشد. لباسشویی Daewoo PRIMO8 به دلیل داشتن ظرفیت ۸ کیلویی ، برای منازل با جمعیت ۵ نفر مناسب خواهد بود و بطور کلی ، محصولی مناسب با عملکرد و بهر‌ه‌وری مناسب به شمار می‌رود .

یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر لباسشویی دیگ آنها می‌باشد . دیگ تعبیه شده برای لباسشویی دوو سری پریمو که ظرفیت قابل ملاحظه‌ای دارد ، درام الماسه نسل جدید (Star Drum) است که از صدمه دیدگی البسه جلوگیری می‌نماید و اصطکاک میان لباس‌های درحال شستشو و دیواره را به حداقل میزان ممکن می‌رساند.

حتما بخوانید
کولر گازی و اسپلیت

در لباسشویی سری پریمو مدل PRIMO82 ، با استفاده از موتورهای دایرکت درایو و با حذف تسمه و نیز طراحی فوق پیشرفته بدنه دستگاه، میزان ثبات افزایش یافته و دستگاه بدون لرزش و تولید صدا مراحل شستشو را انجام می‌دهد. دستگاه علاوه بر چرخش معمولی و شستشوی لباس‌ها می‌تواند با توابع هوشمند خود حالت صرفه‌جویی در زمان و هزینه را نیز در اختیار شما قرار دهد. این نوع موتور با لرزش کمتر و تولید سر و صدای بسیار کم بهترین گزینه برای استفاده دراین دستگاه‌های مدرن است. بدنه جدید اِکوبادی ضد لرزش لباسشویی‌های پریمو با طراحی ویژه دیوارهای جانبی موجب ثبات بیشتر دستگاه و همچنین عملکرد بی صدای لباسشویی در حین کار می‌گردد.

حالا شما را به تماشای این ویدئو دعوت می‌کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید