راه درست درمان سردرد از تلویزیون سامسونگ

یکی از سوالات پرسرچ کاربران این است که آیا تلویزیون سامسونگ خوب است؟ آیا ارزش خرید دارد؟ دلایل زیر موجب محبوبیت و فروش زیاد تلویزیونهای سامسونگ در میان کاربران شده است. ۲.تلویزیون های سامسونگ علاوه بر تنوع از دوام و ماندگاری بالایی نیز برخوردارند بنابراین می توانید سالیان زیاد از تلویزیون سامسونگ استفاده کنید بدون اینکه نیاز به تعمیر آن داشته باشید. ۳.تلویزیون های سامسونگ پرفروش ترین تلویزیون های جهان هستند به طوریکه نیمی از تلویزیون های فروخته شده در جهان متعلق به سامسونگ می باشد. ۴.برخورداری از امکانات هوشمند متعدد و ارتباط با سایر دستگاه ها مانند تلفن هوشمند و تبلت از دیگر دلایل خوب و کارآمد بودن تلویزیون سامسونگ می باشد. چندین راه برای تشخیص تلویزیون های سامسونگ اصل از تقلبی وجود دارد که هنگام خرید تلویزیون سامسونگ باید به آن ها دقت کنید. گارانتی،سریال نامبر،طراحی و … روش هایی برای تشخیص تلویزیون اصل می باشند که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم. سریال نامبر تلویزیون سامسونگ تلویزیون ۵۵ اینچ سامسونگ ۵۵TU7000 کجاست؟

 • وارد صفحه برنامه ها “Applications” شوید
 • در قدم بعد گزینه پشتیبانی (Support) را انتخاب کنید
 • عدم برخورداری از فناوری Dual LED
 • کولر گازی هیتاچی
 • Samsung Galaxy Note2 (GT-N7100)
 • افزودن به مقایسه
 • تکنولوژی Mega Contrast برای ایجاد کنتراست بیشتر تصویر

tv سامسونگابتدا باید سریال نامبر تلویزیون سامسونگ خود را پیدا کنید اما این سریال نامبر چیست و کجاست؟ در ادامه به توضیح آن میپردازیم. سریال نامبر تلویزیون سامسونگ چیست؟ سریال نامبر تلویزیون سامسونگ کجاست؟ ۱. دکمه ی Home در ریموت (کنترل) تلویزیون سامسونگ را فشار دهید. ۲. بر روی تنظیمات کلیک کنید. ۳. دربخش Support گزینه ی Contact Samsung یا About This TV را انتخاب کنید. چگونه از سریال نامبر تلویزیون سامسونگ بفهمیم ساخت کجاست؟ شماره سریال تلویزیونهای سامسونگ شامل ۱۵ کاراکتر الفبایی عددی است که چیزهای زیادی در مورد تلویزیون به شما میگوید. میتوانیم این ۱۵ کاراکتر را به ۷ مجموعه تقسیم کنیم. از سریال نامبر میتوانیم اطلاعات مفیدی مانند تاریخ تولید (ماه و تاریخ)، کارخانه تولید و کشوری که در آن مونتاژ شده است، به دست آوریم. ۰۷۹۵ : چهار کاراکتر اول سریال نامبر(شماره سریال) تلویزیون سامسونگ نشان دهنده ی کد کارخانه یا کارخانهای است که تلویزیون در آن مونتاژ شده است. ۳: پنجمین کاراکتر که در این نمونه عدد ۳ میباشد، کد محصول سامسونگ برای تلویزیونهای هوشمند توسط کارخانجات تولید کننده میباشد.

حتما بخوانید
هرآنچه باید قبل از خرید انواع شیرآلات خانگی بدانید

۹ بسیار مفید مفید تلویزیون سامسونگ پیشنهادات برای کسب و کار

تعمیر صفحه تلویزیون سامسونگ در محل برای مشتریانی است که دستگاه آنها به شکلی خراب شده که امکان جابجایی و تحویل به تعمیرگاه را ندارد. مرکز تی وی تعمیر این امکان را برای آسایش و کاهش هزینه مشتریان فراهم کرد تا تعمیرکار جهت تعمیر صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ در منزل اعزام گردد. یکی از سوالهای همیشگی مشتریان این است که هزینه تعمیر صفحه تلویزیون سامسونگ چقدر میشود؟ باید گفت که نمیتوان بدون عیبیابی و تشخیص مشکل تلویزیون سامسونگ در مورد هزینه کار صحبت کرد. روال به این شکل است که در مرحله اول باید عیبیابی توسط تعمیرکار تلویزیون انجام و در مرحله دوم به شما حدود هزینه تعمیر صفحه تلویزیون سامسونگ اعلام میگردد. چرا؟ چون در مسیر عیبیابی تلویزیون علاوه بر مشخص شدن منشا مشکل تلویزیون، امکان تعمیر یا تعویض کلی قطعه نیز مشخص میگردد. کارشناسان ما اطلاعاتی از جمله آدرس و مدل تلویزیون را از شما دریافت و در اسرع وقت برای تعمیر بلندگو تلویزیون سامسونگ به محل اعزام می شوند.

در روش اول مشتری با مراجعه به تعمیرگاه تعمیر تلویزیون سامسونگ و تحویل تلویزیون به کارشناسان تعمیر تلویزیون سامسونگ است. در همین راستا، تمام عملیات لازم برای سرویس و تعمیر تلویزیون در تعمیرگاه صور میپذیرد. به عبارت بهتر اگر دستگاه ضربه خورده باشد، تعمیر تلویزیون سامسونگ ضربه خورده در داخل تعمیرگاه با اطمینان بیشتری انجام میگیرد. چون تمام دستگاههای لازم برای انواع تستها محیاست. اما در روش دوم با حضور یک تعمیرکار تلویزیون متخصص در محل انجام میشود. شما حتی میتوانید با تماس به سام سرویس، تعمیرگاه رسمی تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران تعمیرکار را درخواست کنید. تعمیر تلویزیون سامسونگ شکسته در تهران در محل مورد نظر شما نیز انجام میشود و علاوه براینکه شما میتوانید با انتقال تلویزیون سامسونگ شکسته به تعمیرگاه تی وی تعمیر به تعمیر دقیقتر آن کمک شایانی کنید. چون همانطور که در بالا اشاره شد در تعمیرگاه انواع تستهای لازم به راحتی انجام میشود. باز اشاره میکنیم کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تی وی تعمیر با گارانتی ۱۸۰ روزه ارائه میشود.

حتما بخوانید
چگونه با روش‌های خانگی ساده و مؤثر ریزش مو را کاهش دهیم؟

فعال شدن گزینه SHOP MODE در تلویزیون سامسونگ یکی از مشکلاتی است
که ممکن است در تلویزیون سامسونگ خود با آن مواجه شوید. در ادامه متخصصین تعمیر تلویزیون رایان کارکرد گزینه مغازه (SHOP MODE) در تلویزیون سامسونگ و روش غیر فعال کردن آن را به شما آموزش میدهند. در بخش منوی تنظیمات اکثر تلویزیون های LED و LCD گزینه ای به نام SHOP MODE یا استفاده در مغازه (فروشگاه) وجود دارد. با استفاده از این گزینه میتوانید محل و مورد استفاده تلویزیون را تعیین کنید. این گزینه دو انتخاب را برای مصرف دستگاه ارائه می دهد : یکی استفاده در منزل یا HOME USE و دیگری استفاده در مغازه و فروشگاه با عبارت معادل SHOP MODE یا STORE MODE. در حالت استفاده در منزل تلویزیون سامسونگ، تلویزیون در حالت عادی است. تنظیمات انجام شده توسط کاربر تا تغییر بعدی و یا ریست شدن تلویزیون سامسونگ پایدار است. حالت مغازه (shop mode) تلویزیون سامسونگ مخصوص زمانی است که تلویزیون در ویترین مغازه برای فروش قرار داده شده است.

گاهی مهم ترین دلیل قطع شدن سیگنال تلویزیون سامسونگ، تنظیم نبودن ارتفاع آنتن آن است. ارتفاع آنتن در میزان قدرت سیگنالهای دریافتی بسیار موثر بوده و بر کیفیت تصویر نیز اثر میگذارد. ارتفاع آنتن باید به شکلی تنظیم شود که نه زیادی بالا و نه زیادی پایین باشد. برای این کار، میتوانید از کاراباما کمک بگیرید. از دیگر دلایل مهم قطع شدن و یا ضعیف شدن سیگنال تلویزیون سامسونگ، وجود موانع بسیار بین ایستگاههای سیگنال است که باعث افت سیگنال و اختلال در عملکرد تلویزیون سامسونگ میشود. در صورتی که آنتن را در کنار پنجره یا پشت بام قرار دهید، موانع بسیاری را کنار زده و سیگنالهای دریافتی را تقویت خواهید کرد. بررسی علت مشکل سیگنال تلویزیون سامسونگ و نحوه عیب یابی و تعمیر مدلهای مختلف آن و نیز انجام سرویس، همگی نیازمند دانش تخصصی در رابطه با قطعات تلویزیون سامسونگ، وظایف و کارکرد تلویزیون سامسونگ جدیدترین مدل قیمت آنهاست. به علاوه، داشتن تجربه و ابزارآلات خاص نیز مهم است. بنابراین انجام عیب یابی تلویزیون سامسونگ و یا امور تعمیرات، مسئلهی بسیار حساسی است که هر فردی صلاحیت لازم برای انجام آنها را ندارد.

حتما بخوانید
کندانسینگ یونیت یک کولر گازی دو تکه (اسپلیت)

تلویزیون سامسونگ اسمارتدر پنجره بازشده به سمت پایین حرکت کرده و آیتم Samsung Apps برگزینید. لیست کلیه برنامههای تلویزیون برای شما نمایش داده میشود. پس از انتخاب بازی مدنظر گزینه Enter انتخاب و بازی را شروع کنید. برای دسترسی به بازیهای غیر رایگان از بخش Screene در منوی Smart Hub نسبت به دانلود آن اقدام کنید. نصب اسکایپ روی تلویزیون سامسونگ به دلیل امکان برقراری تماس تصویری بسیار کاربردی است. روش نصب این نرم افزار در تلویزیون سامسونگ با طی کردن مراحل شرح داده شده در روش نصب برنامه روی تلویزیون سامسونگ امکان پذیر است. البته اخیرا اخباری مبنی بر توقف امکان نصب اپلیکیشن اسکایپ روی تلویزیونهای هوشمند توسط مایکروسافت منتشر شده است. نرم افزاری با نام Tellybean با هدف برقراری تماس تصویری از طریق قابلیت نصب نرم افزار در تلویزیون سامسونگ جایگزین اسکایپ شده است. در “خدمت از ما” به بهترین متخصصین نصب تلویزیون در شهر خود دسترسی دارید. Divx مخفف Digital Video express بوده که یک کد ویدوئویی از شرکت Divx Networkبرای فشرده سازی فرمت ویدئویی را ارائه میدهد. یکی از قابلیتهای نصب نرم افزار در تلویزیون سامسونگ امکان ورود و ثبت کد divx در تلویزیونهای هوشمند از طریق تنظیمات بیان شده است. با اجرای امکانات نصب نرم افزار در تلویزیون سامسونگ شرایط برای دسترسی به برنامههای آموزشی، فرهنگی، پخش زنده و شبکههای اجتماعی برای شما فراهم میشود. شما میتوانید تمامی قابلیتهای یک گوشی هوشمند حتی برقراری تماس تصویری با وضوح نمایش و انتقال صدا روی تلویزیون خود داشته باشید.

اینها تعدادی از سوالات مطرح شده توسط کاربران تلویزیون های سامسونگ هستند که تلاش می کنیم پاسخی مفید به آنها بدهیم. چگونه گوشی را به تلویزیون سامسونگ وصل کنیم ؟ اسمارت ویو سامسونگ چه ویژگی هایی دارد؟ اسمارت ویو تلویزیون سامسونگ، قابلیت های متعددی دارد و امکاناتی را در اختیار شما قرار داده است مثلا به راحتی می توانید با استفاده از ویژگی اسمارت ویو، تلویزیون سامسونگ را کنترل کنید. محتوا را بر روی موبایل نمایش دهید. پلی لیست ایجاد کنید. محتوای پی سی یا لپ تاپ را بر روی تلویزیون نمایش دهید و گوشی موبایل و یا لپ تاپ را به تلویزیون سامسونگ وصل کنید. چگونه اسمارت ویو تلویزیون سامسونگ را فعال کنیم؟ با اتصال موبایل و تلویزیون هوشمند سامسونگ می توانید ویدیوها، تصاویر و عکس ها و حتی موسیقی را از گوشی سامسونگ به تلویزیون هوشمند سامسونگ انتقال دهید. ویژگی اسمارت ویو، محتوای مورد نظر شما را به سرعت بر روی تلویزیون سامسونگ نمایش میدهد.

 • تلویزیون ۴۳ اینچ سامسونگ
 • اصل از بدل
 • ایمیل شما
 • اچ پی
 • مدل RU7442
 • کاربری خانگی و عمومی
 • قابلیت Auto Power Off برای خاموش کردن خودکار تلویزیون
حتما بخوانید
گفتگوی اندیشه پویا با دیجی‌کالا پیرامون عدالت‌خواهی در بازار آزاد

با توجه به زیر پیکسل های ۳ تایی هر پیکسل می توان گفت هر یک از زیر پیکسل ها قادر به ارائه ۸ رنگ می باشند. امروزه فناوری های جدیدی که در تلویزیون سامسونگ بکار می رود در دو مدل کلی LED و QLED می باشد. در مدل QLED تلویزیون سامسونگ با توجه به استفاده از فناوری کوانتوم می توان شاهد دقت رنگ بسیار بالایی بود که از اصلی ترین مزایای این تلویزیون شمرده می شود. البته در دیگر مدل های تلویزیون سامسونگ ما شاهد کیفیت قابل قبولی از دقت رنگ ها در صفحه نمایش هستیم که با انجام فرآیند کالیبره می توان دقت رنگ را در این مدل تلویزیون ها نیز بالاتر برد. عمق رنگ نیز همانند دقت رنگ در تلویزیون سامسونگ از فناوری ۸ بیتی به همراه FRC می باشد و می توان گفت در تمامی تلویزیون های میان رده و بالا رده این برند شاهد بالاترین میزان عمق رنگ هستیم. بنابراین اگر قصد خرید تلویزیون سامسونگ از بانه را دارید ، از نظر دقت و عمق رنگ این برند از عملکرد و توانایی بالایی برخوردار است و می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید