جشنواره‌ ۱۴ سالگی دیجی‌کالا با تخفیف‌های ویژه

جشنواره تولد ۱۴ سالگی دیجی‌کالا از ۱۱ تا ۱۲ بهمن با تخفیف‌های متنوع برگزار می‌شود.

بهمن‌ماه سال ۱۳۸۵ بود که برای اولین بار دیجی‌کالا شروع به کار کرد. دیجی‌کالا از آن روز تاکنون، توانسته است با همراهی مشتریان، خدمات خود را توسعه و گستره فعالیت‌های خود را با راه‌اندازی خدمات مختلف در بستر آنلاین افزایش دهد.

به مناسبت یادآوری این همراهی و برای قدردانی از کاربران، مانند سال‌های گذشته برنامه‌های ویژه‌ای برای کاربران و فروشندگان در نظر گرفته شده است. این جشنواره از بامداد ۱۱ بهمن شروع می شود و  تا آخرین دقایق ۱۲ بهمن ۹۹ ادامه دارد.

بیش از ۱۰۰ هزار نوع کالا تا ۷۰ درصد تخفیف

در جشنواره تولد ۱۴ سالگی دیجی کالا تنوع کالایی قابل خرید کاربران بیش از ۱۰۰ هزار است و تا ۷۰ درصد تخفیف برای انواع کالاها در نظر گرفته است. از دسته‌های لوازم خانگی برقی گرفته تا زیورآلات و ورزش و سفر، از صنایع دستی گرفته تا مد و پوشاک.

همچنین مشتریانی که تا به حال خریدی از دیجی‌کالا نداشته‌اند، می‌توانند با کدتخفیف ۲۰ هزار تومانی و ارسال رایگان، اولین خرید خود را از دیجی‌کالا ثبت کنند.

یکی دیگر از پیشنهادهای ویژه در جشنواره تولد ۱۴ سالگی دیجی‌کالا امکان دعوت از دوستان برای انجام اولین خرید از دیجی‌کالا و شرکت در قرعه‌کشی ۴ دستگاه کنسول بازی Play Station 5 است. به عبارت دیگر، کاربران می‌توانند به تعداد دوستانی که به دیجی‌کالا دعوت می‌کنند امتیاز بگیرند و شانس خود را برای برنده شدن در قرعه‌کشی بالا ببرند.

بهره‌مندی از شرایط ویژه در دیجی پلاس و همچنین شرکت در بازی هفت گنج دیجی‌کلاب، از دیگر بخش‌های این جشنواره است. 

به جشنواره وارد شوید

حتما بخوانید
بخاری برقی فن‌دار چی بخریم؟

دیدگاهتان را بنویسید