تلویزیون سامسونگ ۵۵ اینچ TU8500

samsung tvزمانیکه آن را بر روی دیوار نصب کردهاید و با بهرهگری از حالت Ambient Mode طرح دیوار را به نمایش گذاشتهاید. آن را به جزئی از معماری منزل تبدیل میکنید. حتی میتونید اطلاعاتی مهمی مانند وضعیت آبوهوا یا ساعت جهانی را به تماشا بگذارید وفضای نشمین خود را متفاوتتر از هرجایی کنید. اگر نیناکالا را برای خرید تلویزیون سامسونگ انتخاب کردهاید قطعاً تجربهی خوشایندی از خرید آنلاین را برای خود رقم زدهاید. شما در هر زمان میتوانید برای کسب مشاورهی رایگان و اطلاع از قیمت و خرید تلویزیون سامسونگ با ما تماس بگیرید. کارشناسان فروش ما بهصورت ۲۴ ساعته آمادهی پاسخگویی به شما عزیزان در هر مرحله از خرید هستند. اگر تلویزیون سامسونگ ۵۵ اینج Tu8500 را انتخاب کردهاید باقی مراحل آسان و سریع است. ما برای جلب اعتماد شما تنها مبلغ جزئی بیعانه را دریافت میکنیم. خرید شما در کمترین زمان و بهموقع صحیح و سالم به دستتان میرسد. پس از تحویل کالا مابقی هزینه درب منزل دریافت میگردد.

و یا فلش رو به سمت بالا و پایین دیده میشود.

tv سامسونگکه تصاویر این قطعات و نحوه و محل قرارگیری آنها را میتوانید در دفترچه راهنمای تلویزیون سامسونگ مشاهده نمایید. در قسمت بالایی این ریموت دکمه on/off دستگاه را مشاهده میکنید که برای روشن و خاموش کردن دستگاهتان باید از آن استفاده نمایید. در قسمت پایین این دکمه اعدادی را مشاهده میکنید که برای انتخاب کانال های تلویزیون از آن استفاده میکنید. طبق راهنمای فارسی استفاده از تلویزیون سامسونگ از دکمه back باید برای برگشت به منوی قبلی در دستگاه خود استفاده کرد. و یا فلش رو به سمت بالا و پایین دیده میشود. برای کم و زیاد کردن صدای دستگاه از این دکمه استفاده میکنید. از دکمه home برای ورود به منوی تلویزیون استفاده میکنید. در صورتی که کابل اچ دی ام آی را به دستگاه اتصال داده اید، برای ورود به منو باید از دکمه HDMI وارد شوید. برای خواندن فلش شما توسط تلویزیون نیز باید دکمه USB را استفاده نمایید. برای تغییر زبان و تنظیمات بیشتر از گزینه MENU وارد setting دستگاه خود میشوید.

حتما بخوانید
علت کم و زیاد شدن نور تلویزیون سامسونگ ،سونی و الجی

اگر به فکر خرید یکی از تلویزیون های سامسونگ هستید، ممکن است در میان تنوع زیاد محصولات این شرکت سردرگم شوید. در این زمان، دسترسی به یک راهنمای خرید تلویزیون سامسونگ، می تواند به بسیاری از سوال های شما، در رابطه با امکانات ، فناوری ها و کاربردهای تلویزیون های سامسونگ پاسخ دهد. در این مقاله به عنوان راهنمای خرید تلویزیون Samsung، به بررسی فناوری و معیارهای اصلی انتخاب تلویزیون از هر برندی و مشخصاً برند سامسونگ اشاره می کنیم. در صورتی که با مفاهیم فنی ارائه شده در این مقاله آشنا هستید، می توانید از این بخش ها عبور کنید. جمع بندی آخر این مقاله می تواند به نتیجه گیری نهایی شما در انتخاب تلویزیون مناسب کمک کند. جداول و تصویرهای ارائه شده در این مقاله کمک زیادی به تصمیم گیری شما می کند، پس مطالعه آنها را از دست ندهید. در ادامه با ما در راهنمای خرید تلویزیون سامسونگ همراه باشید.

  • نرخ رفرش ۱۰۰ هرتز به جای ۶۰ هرتز
  • یک پنجره تایید نمایش داده خواهد شد
  • لیست بلندگوهای بلوتوث را انتخاب کنید
  • قابلیت Connect Share
  • رنگ های تلویزیون قاطی می شوند

هر برنامهای را راهاندازی کنید که از آپلود محتوا مانند YouTube پشتیبانی میکند. ویدیویی را که میخواهید در تلویزیون پخش کنید باز کنید و روی نماد Cast در بالا ضربه بزنید. اجازه دهید تلفن شما تلویزیون شما را پیدا کند. سپس روی نام تلویزیون خود ضربه بزنید تا پخش ویدیو شروع شود. میتوانید ویدیوی پخششده در تلویزیون را پخش/مکث کنید، آن را فوروارد کنید و کارهای دیگری را با استفاده از برنامه YouTube در تلفن خود انجام دهید. همانطور که قبلا ذکر شد، می توانید برنامه را کوچک کنید و کارهای دیگری را در تلفن خود انجام دهید در حالی که ویدیو در تلویزیون سامسونگ شما پخش می شود. نکته: برای متوقف کردن ارسال ویدیو به تلویزیون، دوباره روی نماد Cast ضربه بزنید و از نمای بازشو قطع ارتباط را انتخاب کنید. اگر میخواهید کل گوشی اندرویدی خود را به تلویزیون سامسونگ خود بازتاب دهید، میتوانید از ویژگی انعکاس صفحه استفاده کنید.

حتما بخوانید
مزایای خرید از انتخاب سنتر

پس خیلی لازم به توضیح نیست که در کشمکش بین شرکتها کرهایها بسیار پوست کلفت هستند. تلویزیون سامسونگ ساخت کجاست؟ سامسونگ در چند سال اخیر تمرکز فزایندهای بر تولید محصولات اقتصادی گذاشته است به گونهای که تمام عزمش را جزم کرده تا قیمتها خیلی جهش نخورند. پیرو همین فکر بکر، مغزهای کرهای تصمیم گرفتهاند تا قطعات تلویزیونهایشان را در کره تولید و در برخی کشورهای خاورمیانه مونتاژ کنند. به دلیل شکوفایی اقتصادی خاورمیانه(😐) و نیروی کار ارزانتر در این کشورها؛ شرکت سامسونگ تصمیم گرفته قطعات تلویزیونهایش را در کره تولید و در کشورهایی همچون مصر، ویتام، لهستان و … نکته: تلویزیون های سامسونگ مونتاژ اسلوواکی من
و فارسی قیمت تلویزیون سامسونگ ال سی دی ندارند. تلویزیون سامسونگ چه تفاوتی با برندهای رقیب دارد؟ مغزهای کرهای هیچوقت به کم قانع نبودهاند و همیشه به دنبال ایجاد وجه تمایز با رقبا هستند. از طراحی بسیار باریک نمایشگرها گرفته تا استفاده از سیستم عامل اختصاصی و همچنین پیشتاز بودن در بحث حفاظت از محیط زیست.

۳ راه‌ها نگهداری تلویزیون سامسونگ شما بالا رفتن بدون سوزاندن روغن نیمه شب

تعمیر تلویزیون سامسونگ دربردارنده تمامی خدمات تعمیر، تعویض برد است که در فهرست خدمات پس از فروش این تعمیرگاه مجاز ذکر شده است. در این مرکز بمنظور کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی تمامی سرویسهای دارای ارتباط با تعمیر تلویزیون سامسونگ ، تلویزیونهای ال ای دی، تلویزیونهای هوشمند smartو پنل های led ,lcd همراه گارانتی عرضه میگردد. مهندسان و کارشناسان فعال در نمایندگی سامسونگ سرویس با دارا بودن چندین دهه تجربه در زمینهی تعمیر قادر به ترمیم تمامی عیب ها و رفع مشکلات تلویزیون سامسونگ میباشند. یکی از راهکارهای ارائه شده بوسیله مدیریت مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ، امکان اعزام تکنسین تعمیر به منزل میباشد که در راستای رفاه حالا مشتریان و هموطنان گرامی ایجاد شده میباشد. چرا تلویزیون سامسونگ صدا دارد اما عکس ندارد؟ چرا عکس تلویزیون بعد از روشن شدن آن و نمایش لوگوی سامسونگ قطع میشود؟ دلیل تاریک شدن بخشی از عکس تلویزیون چیست؟ چرا عکس تلویزیون سامسونگ قطع و تلویزیون چه سایزی بخرم؟ وصل میشود؟

  1. وای فای نسخه ۵ با استاندارد ۸۰۲٫۱۱٫ac
  2. تلویزیون ۴۰ اینچ سامسونگ
  3. پشتیبانی از حالت Natural Mode
  4. سیم کشی و اتصالات داخلی
  5. پورت D-Sub
حتما بخوانید
راز تلویزیون سامسونگ در ششگام ساده آشکار شد.

همانطور که از نام آن پیداست، این ویژگی اساساً هر کاری را که روی تلفن خود انجام می دهید در تلویزیون متصل نشان می دهد. به عنوان مثال، اگر ویدیویی را در گوشی خود پخش کنید، در تلویزیون نشان داده می شود و اگر برنامه را ترک کنید و برنامه دیگری مانند کروم را باز کنید، کل فرآیند در تلویزیون نشان داده می شود. به طور خلاصه، انعکاس صفحه اساساً نمایشگر گوشی شما را بر روی یک صفحه نمایش بزرگتر منعکس می کند. این روش برای نمایش یا پخش محتوای برنامه ای که از تحویل محتوا در تلویزیون شما پشتیبانی نمی کند مفید است. تنظیمات را در گوشی اندرویدی خود باز کنید. به Connection and sharing و سپس Screencast بروید. دکمه کنار Screencast را فعال کنید. تلویزیون سامسونگ شما در قسمت دستگاه های موجود نشان داده می شود. روی آن ضربه بزنید. یک پاپ آپ در گوشه سمت راست بالای تلویزیون سامسونگ شما ظاهر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید