تلویزیون سامسونگ مدل TU8000

  • عدم برخورداری از هاب پورت One Connect Box
  • شما نمی توانید بسیاری از تب ها و پنجره ها را باز کنید
  • فناوری Ambient Mode+
  • Device Connection Manager را انتخاب کنید
  • برخوردار از فناوری DLNA
  • عدم پشتیبانی از فناوری Smartthing

تعمیر صفحه تلویزیون سامسونگ در محل برای مشتریانی است که دستگاه آنها به شکلی خراب شده که امکان جابجایی و تحویل به تعمیرگاه را ندارد. مرکز تی وی تعمیر این امکان را برای آسایش و کاهش هزینه مشتریان فراهم کرد تا تعمیرکار جهت تعمیر صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ در منزل اعزام گردد. یکی از سوالهای همیشگی مشتریان این است که هزینه تعمیر صفحه تلویزیون سامسونگ چقدر میشود؟ باید گفت که نمیتوان بدون عیبیابی و تشخیص مشکل تلویزیون سامسونگ در مورد هزینه کار صحبت کرد. روال به این شکل است که در مرحله اول باید عیبیابی توسط تعمیرکار تلویزیون انجام و در مرحله دوم به شما حدود هزینه تعمیر صفحه تلویزیون سامسونگ اعلام میگردد. چرا؟ چون در مسیر عیبیابی تلویزیون علاوه بر مشخص شدن منشا مشکل تلویزیون، امکان تعمیر یا تعویض کلی قطعه نیز مشخص میگردد. کارشناسان ما اطلاعاتی از جمله آدرس و مدل تلویزیون را از شما دریافت و در اسرع وقت برای تعمیر بلندگو تلویزیون سامسونگ به محل اعزام می شوند.

  • دارای حالت بازی به همراه ALLM و Dynamic Black EQ
  • فناوری Contrast Enhancer
  • حالت تصویر فیلم یا Film Mode مناسب برای تماشای فیلم
  • پشتیبانی از فناوری Samsung Smart thing

در روش اول مشتری با مراجعه به تعمیرگاه تعمیر تلویزیون سامسونگ و تحویل تلویزیون به کارشناسان تعمیر تلویزیون سامسونگ است. در همین راستا، تمام عملیات لازم برای سرویس و تعمیر تلویزیون در تعمیرگاه صور میپذیرد. به عبارت بهتر اگر دستگاه ضربه خورده باشد، تعمیر تلویزیون سامسونگ ضربه خورده در داخل تعمیرگاه با اطمینان بیشتری انجام میگیرد. چون تمام دستگاههای لازم برای انواع تستها محیاست. اما در روش دوم با حضور یک تعمیرکار تلویزیون متخصص در محل انجام میشود. شما حتی میتوانید با تماس به سام سرویس، تعمیرگاه رسمی تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران تعمیرکار را درخواست کنید. تعمیر تلویزیون سامسونگ شکسته در تهران در محل مورد نظر شما نیز انجام میشود و علاوه براینکه شما میتوانید با انتقال تلویزیون سامسونگ شکسته به تعمیرگاه تی وی تعمیر به تعمیر دقیقتر آن کمک شایانی کنید. چون همانطور که در بالا اشاره شد در تعمیرگاه انواع تستهای لازم به راحتی انجام میشود. باز اشاره میکنیم کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تی وی تعمیر با گارانتی ۱۸۰ روزه ارائه میشود.

حتما بخوانید
تلویزیون سامسونگ 65 اینچ BU8500 مدل 65BU8500

تلویزیون سامسونگ ال سی دی

اما حالا چگونه بفهمیم تلویزیون سامسونگ اصل است؟ در ادامه به راههای تشخیص تلویزیون سامسونگ اصل میپردازیم و آن را آموزش میدهیم. چگونه تلویزیون سامسونگ اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟ یکی از نگرانیهای خریداران تلویزیون هنگام خرید از فروشگاه این است که چگونه با بررسی تلویزیون متوجه شویم که اصل است یا تقلبی؟ برای تشخیص تلویزیون سامسونگ اصل راههای بسیاری وجود دارد مانند گارانتی، سریال نامبر، طراحی، جستجو در گوگل و سیستم عامل که با بررسی و انجام این روشها میتوانید تلویزیون سامسونگ اصل از تقلبی را تشخیص دهید. از آنجایی که بعد از اعمال تحریمها در سال ۲۰۱۸-۲۰۱۹ واردات تلویزیونهای سامسونگ دیگر به صورت شرکتی انجام نمی شود، اشخاص وارد کننده نیز قادر به گارانتی کردن تلویزیونهای سامسونگ نمی باشند. به همین جهت شرکتهای ثالثی که در زمینه ی خدمات پس از فروش فعالیت دارند، در ازای دریافت وجه از شما یا تامین کننده کالا، تلویزیون سامسونگ شما را گارانتی میکنند.

میتوانیم این ۱۵ کاراکتر را به ۷ مجموعه تقسیم کنیم.

ابتدا باید سریال نامبر تلویزیون سامسونگ خود را پیدا کنید اما این سریال نامبر قیمت تلویزیون سامسونگ چیست و کجاست؟ در ادامه به توضیح آن میپردازیم. سریال نامبر تلویزیون سامسونگ چیست؟ سریال نامبر تلویزیون سامسونگ کجاست؟ ۱. دکمه ی Home در ریموت (کنترل) تلویزیون سامسونگ را فشار دهید. ۲. بر روی تنظیمات کلیک کنید. ۳. دربخش Support گزینه ی Contact Samsung یا About This TV را انتخاب کنید. چگونه از سریال نامبر تلویزیون سامسونگ بفهمیم ساخت کجاست؟ شماره سریال تلویزیونهای سامسونگ شامل ۱۵ کاراکتر الفبایی عددی است که چیزهای زیادی در مورد تلویزیون به شما میگوید. میتوانیم این ۱۵ کاراکتر را به ۷ مجموعه تقسیم کنیم. از سریال نامبر میتوانیم اطلاعات مفیدی مانند تاریخ تولید (ماه و تاریخ)، کارخانه تولید و کشوری که در آن مونتاژ شده است، به دست آوریم. ۰۷۹۵ : چهار کاراکتر اول سریال نامبر(شماره سریال) تلویزیون سامسونگ نشان دهنده ی کد کارخانه یا کارخانهای است که تلویزیون در آن مونتاژ شده است. ۳: پنجمین کاراکتر که در این نمونه عدد ۳ میباشد، کد محصول سامسونگ برای تلویزیونهای هوشمند توسط کارخانجات تولید کننده میباشد.

حتما بخوانید
هشت قیمت تلویزیون سامسونگ Tu8000 55 دیجی کالا بسیار مفید برای مشاغل کوچک

تلویزیون سامسونگ در معرض

N: کاراکتر ششم در شماره سریال تلویزیون سامسونگ، کد کشوری است که تلویزیون در آن تولید شده است که ممکن است عدد یا حروف باشد. کشورهای بسیاری تولید کننده ی تلویزیونهای سامسونگ هستند به همین دلیل هر کشور کد مخصوص به خود را دارد. E: هفتمین کاراکتر نشان دهنده ی خط مونتاژ کارخانه ای است که تلویزیون شما در آن ساخته شده است. M: هشتمین کاراکتر مربوط به سال ساخت تلویزیون سامسونگ است که این کد با توجه به سال ساخت متغیر است. به عنوان مثال در عکس بالا، حرف M نشان دهنده ی سال ۲۰۱۹ است و اگر جای M حرف N وجود داشت یعنی تلویزیون سامسونگ شما ساخت ۲۰۲۰ میباشد. ۶: کاراکاتر نهم مربوط به ماهی است که تلویزیون سامسونگ تولید شده است. ۰۰۷۶۷H: در نهایت ۶ کاراکتر آخر، سریال نامبر حقیقی میباشد که اطلاعاتی شامل پلتفرم محصول و کد شرکتی که تاییدیه کیفیت محصول را صادر کرده میباشد. با سریال نامبر تلویزیون سامسونگ توانستیم بفهمیم که تلویزیون سامسونگتان ساخت چه کشوری و در چه سال و ماهی است.

پنج راه برای اختراع مجدد تلویزیون سامسونگ خود

به همین خاطر، تعمیر تلویزیون منحنی سامسونگ کار بسیار تلویزیون سامسونگ جدیدترین مدل مشکلی میباشد. ساختار داخلی پیچیده و تکنولوژیهای به کار رفته در تلویزیون های خمیده سامسونگ نیز سبب شده که تنها متخصصان دوره دیده تی وی تعمیر امکان انجام تعمیر تلویزیون سامسونگ منحنی شما را داشته باشند. از جمله خدمات تی وی تعمیر نصب، سرویس و تع
میر تلویزیون سامسونگ پلاسما در تهران در کنار تلویزیونهای دیگر است. این کار در مجموعه ما توسط تکنسینهای باتجربه و حرفه ای انجام میشود که با استفاده از تجهیزات تخصصی پیشرفته و به روز در کارگاه تخصصی تلویزیون تی وی تعمیر آموزش دیدهاند. ارائه خدمات و رفع مشکلات تلویزیون سامسونگ با تضمین ۱۸۰ روزه انجام میشود. چرا؟ چون بسیاری از افراد نگران خسارات وارده به دستگاه خود از طرف تعمیرکاران تازه وارد هستند. تعمیرگاه تعمیرات تلویزیون سامسونگ تی وی تعمیر متعهد است که تعمیر تلویزیون سامسونگ پلاسما شما تنها توسط تعمیرکاران باتجربه که در روزمه کاری خود تعمیرات تلویزیون سامسونگ بسیاری انجام دادهاند، استفاده کند. از دیگر خدمات تی وی تعمیر نصب، سرویس و تعمیر تلویزیون سامسونگ پلانو در منزل است.

حتما بخوانید
راهنمای خرید لباسشویی

آیا در تلویزیون سامسونگ خوب هستید؟ اینجاست یک سریع امتحان جستجو

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله راهنمای فارسی تلویزیون سامسونگ به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید. به طور کلی برای نگهداری صحیح از تلویزیون باید در زمینه راهنمای فارسی تلویزیون سامسونگ اطلاعات کافی داشته باشید. ما در ادامه به راهنمای استفاده از تلویزیون سامسونگ برای شما عزیزان میپردازیم. در این مقاله سعی داریم تمامی نکات مرتبط با نحوه نصب و راه اندازی تلویزیون سامسونگ، نحوه اتصال تلویزیون سامسونگ به اینترنت، آموزش کار با ریموت کنترل تلویزیون سامسونگ و … را بررسی کنیم. در ادامه با آی پی امداد همراه باشید. کاربران گرامی؛ با مطالعه این مقاله در وب اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد به تمام پرسش های خود در مورد نحوه استفاده از تلویزیون سامسونگ پاسخ دهید. کاربران گرامی، برای بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ به حفظ کیفیت محصول کمک نمایید و با بهره مندی از تجربیات تعمیرکاران آی پی امداد، محصولات سامسونگ خود را به روز نگه دارید.

بزرگترین سایز تلویزیون سامسونگ ۷۵ اینچ ، ۸۰ inch ، ۸۵ اینچ ، ۹۰ اینچ و ۱۰۰ اینچ را شامل می شود . طول و عرض تلویزیون ۲۱ اینچ سامسونگ ۳۲ اینچ برای اتاق خواب می تواند گزینه خوبی برای خرید ال ای دی سامسونگ باشد . هنگام نقد و بررسی ویژگی ها و قیمتهای تلویزیون سامسونگ دیجیتال لازم است به تمام امکانات و قابلیت ها ، مشخصات و کیفیت تلویزیون سامسونگ توجه نمایید . فروش تلویزیون سامسونگ در فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با سرویس ها و خدمات ویژه ای همراه شده است. از جمله این خدمات می توان به پرداخت درب منزل، امکان بازگشت کالا تا ۷ روز، ارسال سریع و تضمین اصالت و سلامت کالا اشاره کرد. خرید تلویزیون سامسونگ از بانه زمانی میتواند به سادگی توسط مشتریان صورت بگیرد که از یک فروشگاه آنلاین قابل اطمینان فرایند خرید اینترنتی تلویزیون سامسونگ از بانه را انجام دهند . قیمت تلویزیون سامسونگ بانه دات کام قطعا ارزان تر از سایر شهرهای ایران است .

حتما بخوانید
آشنایی با دستیارهای هوشمند فارسی؛ هر آنچه باید بدانید

هنگام خرید تلویزیون سامسونگ،مدل تلویزیون را در اینترنت جستجو کنید، به سایت اصلی سامسونگ رفته و مدل تلویزیون خود را وارد کنید و سپس به مقایسه ی تلویزیون موجود در سایت و تلویزیون موجود در فروشگاه بپردازید. به طراحی و جزئیات دقت کنید. اگر مدل تلویزیون را در سایت سامسونگ سرچ کردید اما نتیجه ای یافت نشد به این معنی است که تلویزیون سامسونگ موجود در فروشگاه تقلبی است. یکی از مشخصاتی که هنگام خرید تلویزیون سامسونگ باید به آن دقت داشته باشید سیستم عامل میباشد. آیا تلویزیون سامسونگ خوب است؟ یکی از سوالات پرسرچ کاربران این است که آیا تلویزیون سامسونگ خوب است؟ آیا ارزش خرید دارد؟ دلایل زیر موجب محبوبیت و فروش زیاد تلویزیونهای سامسونگ در میان کاربران شده است. ۲. تلویزیون های سامسونگ علاوه بر تنوع از دوام و ماندگاری بالایی نیز برخوردارند بنابراین می توانید سالیان زیاد از تلویزیون سامسونگ استفاده کنید بدون اینکه نیاز به تعمیر آن داشته باشید. ۳. تلویزیون های سامسونگ پرفروش ترین تلویزیون های جهان هستند به طوریکه نیمی از تلویزیون های فروخته شده در جهان متعلق به سامسونگ می باشد. ۴. برخورداری از امکانات هوشمند متعدد و ارتباط با سایر دستگاه ها مانند تلفن هوشمند و تبلت از دیگر دلایل خوب و کارآمد بودن تلویزیون سامسونگ می باشد. برای راهنمایی و خرید تلویزیونهای سامسونگ اصل با شعب سامسونگ تماس بگیرید.

در بانه مدل هوشمند شان تاثیر گذار است .

در صورت خرید تلویزیون سامسونگ، لیست قیمت روز تلویزیون سامسونگ را همراه با مشخصاتش، به صورت دقیق از فروشگاه آنلاین بانه دات کام مشاهده کنید. قیمت تلویزیون سامسونگ ۵۵ اینچ و ۴۹ اینچ و ۴۳ اینچ و ۳۲ اینچ جزو پرفروشترین از قیمت سامسونگ سری ۸ و ۷ تلویزیون ال ای دی led های موجود در فروشگاه است. و انتخاب درست مدل تلویزیون سامسونگ در کیفیت فیلم دیدنتان بسیار تاثیر گذار است . و فاکتور دوم قیمت ال ای دی سامسونگ tv بوده چرا که وضعیت اقتصادی عموم مردم برای خرید تلویزیون برروی قیمت تلویزیون سامسونگ در بانه مدل هوشمند شان تاثیر گذار است . قیمت جدید تلویزیون سری ۸ سامسونگ led tv
کریستال کیو ال ای دی هوشمند ۴K اسمارت را از لیست قیمت تلویزیون سامسونگ ۲۰۲۱ بخرید. مثلا بلوتوث تلویزیون سامسونگ در بانه در همه مدل ها حتی در تلویزیون FHD ها هم دیده می شود و این لزوما بر روی قیمت تلویزیون فول اچ دی سامسونگ تاثیر گذار نیست .

حتما بخوانید
آنچه باید از معلمان خود درباره تلویزیون سامسونگ می پرسیدید

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد moloudimall.com لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید