تلویزیون ایکس‌ ویژن بخرم یا اسنوا

تلویزیون ایکس‌ ویژن بخرم یا اسنوا
تلویزیون ایکس‌ ویژن بخرم یا اسنوا

تلویزیون ایکس‌ ویژن بخرم یا اسنوا

تلویزیون ایکس‌ ویژن بخرم یا اسنوا ؟ اگر از آن دسته افرادی هستید که هنگام خرید یک محصول مثل تلویزیون، چشم بازار را درمی‌آورید و خیلی تحقیق و جست‌وجو می‌کنید، در واقع خودتان را سردرگم می‌کنید. هر برندی امروز با اتکا به روزامدترین فناوری، توان تولید محصولات مرغوب را دارد و برای گرفتن سهم بیشتر بازار، روی آپشن‌های محصولات خود رقابت می‌کنند نه کیفیت. چرا که کیفیت جز آیتم اصلی محصولات و لوازم خانگی امروزی است و هیچ برندی با کیفیت و متریال ضعیف، نام خود را مخدوش نمی‌کند. بنابراین هنگام خرید تلویزیون دغدغه کیفیت نداشته باشید زیرا تمام برندهای موجود در بازار از استاندارد کیفی مطلوب برخوردار هستند. پس هنگام انتخاب باید به بودجه‌تان نگاه کنید و قابلیت‌هایی که در جست‌وجوی آن هستید.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که: تلویزیون ایکس‌ویژن بخرم یا اسنوا، هر دو برند اسنوا (محصول گروه صنعتی انتخاب) و ایکس‌ویژن (محصول کمپانی مادیران) تولید داخلی هستند و توسط برندهای وطنی عرضه می‌شوند. قطعات اولیه تمام این محصولات از مرغوب‌ترین و بهترین قطعات کره تامین و در داخل کشور تولید و مونتاژ می‌شود.

به برکت فناوری و تکنولوژی روزامد و انقلاب دیتا، تلویزیون‌های امروزی، هوشمند بوده و به تکنولوژی روز مجهز هستند.

وجه تمایز این دو برند، در آپشن‌هایی است که به محصولات خود افزوده و نظر کاربر را جلب کرده‌اند. اگر کاربری هستید که دنبال شنیدن صدای فوق‌العاده حین تماشای تلویزیون هستید، گزینه‌های خوبی در ایکس‌ویژن منتظر شماست چرا که تلویزیون‌ ایکس ویژن مجهز به فناوری شنیداری هارمن – کاردن (Harmen – Kardon) که به عنوان انقلاب شنیداری دیجیتال شناخته می‌شود، است و در کنار کیفیت تصویر اولترا اچ‌دی، صدای بی‌نظیری را هم ارایه می‌دهد.

حتما بخوانید
صدای تلویزیون سامسونگ و مشکلات مربوط به آن

در عوض تلویزیون‌ اسنوا در اندازه‌های گوناگون و قابلیت‌های بسیار متفاوت، فهرست متنوع‌تری را برای کاربر فراهم می‌کند و قابلیت اتصال به اینترنت و موبایل، از مهم‌ترین آپشن‌هایی است که شهروندان دیجیتال دهکده جهانی را به خود جذب کرده است. انواع تلویزیون‌های مخصوص گیمینگ، فضای باز و خانگی، تنوع گسترده‌ای مقابل کاربر گشوده است.

هنگام انتخاب هر برندی باید بودجه، امکانات مورد نظر و سایز تلویریون را به عنوان آیتم‌های اصلی انتخاب بررسی کنید.

تلویزیون ۵۰ اینچ اسنوا مدل ۵۰SA640U

  • ۵۰ اینچ
  • دارای صدای دالبی
  • کیفیت تصویر (Ultra HD (4K
  • مجهز به گیرنده دیجیتال DVBT2

تلویزیون ایکس ویژن مدل ۴۹XTU745

  • ۴۹ اینچ
  • اتصال بی‌سیم (Wi-Fi)
  • تکنولوژی صفحه: LED
  • کیفیت تصویر Ultra HD – 4K

دیدگاهتان را بنویسید