بررسی مولتی کوکر بوش FX06؛ قابلیت‌های گسترده با قیمت عالی

در بازار لوازم خانگی، وسایلی که چندین عملکرد را در قالب یک دستگاه ارائه می‌دهند بسیار محبوب هستند. علت این محبوبیت صرفه‌جویی در هزینه‌ها و اشغال فضای کمتر است. در این ویدیو به سراغ یکی از همین دستگاه‌های چندکاره رفته‌ایم. با ما همراه باشید تا مولتی کوکر بوش مدل FX06 را جعبه‌گشایی و بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

پنل مولتی کوکر بوش مدل FX06 تماما لمسی است و یک نمایشگر هم در وسط بدنه‌ی آن قرار گرفته است. آیتم‌هایی مثل دما، منو، Rice و Preset روی پنل دیده می‌شوند. بدنه‌ی این دستگاه پلاستیکی است و ترکیب رنگی آن مشکی و نقره‌ای کار شده است که براق هستند. سوپاپ و خروجی بخار رو درب به چشم می‌خورد که قابلیت جدا شدن و شست‌وشو دارد.

توان این مولتی کوکر ۱۲۰۰ وات است و حجم دیگ آن ۵ لیتر و مناسب ۱۰ نفر است. پوشش داخلی دیگ تفلون نچسب است و کف آن طرح‌دار است که ته‌دیگ لذیذی را درست می‌کند. این دستگاه یک دکمه‌ی قطع و وصل کردن جریان برق هم کنار محل اتصال کابل دارد.

شعار این محصول ۵۰ عملکرد یک دستگاه است اما بعضی از قابلیت‌های آن مانند پخت پیتزا چندان خروجی خوبی ندارند. با این حال قابلیت‌های متنوع دیگری مانند پخت چند مدل برنج، خورش، پاستا، سوپ، کیک، دسر، ماست و… در این دستگاه وجود دارند. امکان تنظیم زمان شروع پخت یا به تاخیر انداختن آن هم در این دستگاه وجود دارد.

کیفیت پخت در این دستگاه قابل قبول و استاندارد است و قابلیت گرم نگه داشتن غذای آماده شده تا ۱۲ ساعت را دارد.

حتما بخوانید
تلویزیون ال جی یا سامسونگ؟

برای بررسی بهتر مولتی کوکر بوش مدل FX06، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

دیدگاهتان را بنویسید