بررسی خردکن دستی کوئیک چاپر؛ نیاز هر آشپزخانه‌ی کوچک

این روزها با توجه به قیمت‌های بالای لوازم خانگی به علاوه‌ی کم شدن فضای خانه‌ها، محصولات چندکاره که می‌توانند چند عملکرد را در قالب یک دستگاه ارائه دهند محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند. در این ویدیو می‌خواهیم به سراغ یکی از همین محصولات برویم و عملکرد آن را با توجه به قیمت اقتصادی‌اش بررسی کنیم. با ما در ویدیوی جعبه‌گشایی و بررسی خردکن دستی کوئیک چاپر کد ۲۰۱۹ همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

خردکن دستی کوئیک چاپر کد ۲۰۱۹ یک محصول چند کاره‌ست و دارای یک تیغه‌ی خردکن، یک ابزار همزن، یک صافی برای جدای کردن مایعات و یک ابزار جداکننده‌ی سفید از زرده‌ی تخم‌مرغ است. تیغه‌ی خردکن این دستگاه برای خردکن سبزیجات مناسب است و قابلیت خرد کردن دانه‌های سخت مثل دانه‌ی قهوه و آجیل‌ها را ندارد. جنس بدنه و دسته‌های این دستگاه از پلاستیک است و وزن کمی دارد.

همانطور که روی جعبه‌ی این محصول درج شده است، این محصول قابلیت استفاده در مایکروویو را ندارد و نباید قطعات آن را با آب خیلی داغ بشویید. این خردکن دستی می‌تواند یک محصول در دسترس در آشپزخانه‌ی شما باشد که با آن سریع‌تر از کار با چاقو و کم دردسر‌تر از وسایل برقی، مواد غذایی مختلف را خرد یا میکس کنید.

برای آشنایی بیشتر با خردکن دستی کوئیک چاپر شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

حتما بخوانید
3 مدل از برترین یخچال فریزرهای امرسان

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

دیدگاهتان را بنویسید