اتصال گوشی به تلویزیون سامسونگ

سامسونگ در CES 2023 بهبودهای چشمگیری را برای خانوادهی تلویزیونهای ۲۰۲۳ خود بهنمایش گذاشت؛ مواردی همچون طراحی باریکتر، سیستم صوتی قدرتمندتر، تجربهی بازی ۴K بر بستر کلاود و اپلیکیشنهای حوزهی سلامت از جملهی این بهبودها بهشمار میآیند. در ادامه جزئیات بیشتری از تلویزیونهای سامسونگ را با شما بهاشتراک میگذاریم. سامسونگ یکی از نخستین شرکتها بود که فناوری microLED را در پنلهایش بهکار گرفت؛ بهموجب این فناوری، چراغهای LED بسیار ریز بهجای آنکه برای نور پسزمینهی پنلهای LCD (چه LED، چه miniLED) بهکار گرفته شوند بهعنوان پیکسل نقشآفرینی میکنند. اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد تلویزیون سامسونگ ال ای دی لطفا از سایت ما دیدن کنید. در ابتدای کار تلویزیونهای microLED بسیار بزرگ (حداقل ۱۱۰ اینچ) و بسیار گرانقیمت بودند. سامسونگ ردهی تلویزیونهای پولساز mini-LED و Neo QLED خود را نیز فراموش نکرده است. در سال ۲۰۲۳ حداقل دو مدل جدید را در این رده خواهیم دید؛ QN95C تلویزیون ۴K پرچمدار سامسونگ، طراحی جدیدی دارد و اکنون کلیهی اتصالات آن بهجای قرارگیری در باکسی جداگانه، داخل خود بدنهی تلویزیون قرار دارد.

 1. Afraland – 6 ماه پیش
 2. نوع صفحه نمایش: LED
 3. روش پنجم
 4. نمایش همه محصولات نظافت فردی
 5. Samsung Galaxy Note3 (SM-N900)
 6. طراحی باریک و شیک
 7. برخورداری از قابلیت تایم شیفت
 8. بهبود کلی نرم افزار

samsung tvصرفنظر شد (کمک) «دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هر یک با پرداخت ۲ میلیارد تومان یک درصد از سهام بانک تازه تأسیس تات را خریداری کردند. ↑ «مراسم افتتاح کلینیک پزشکی و بیمارستان پرسپولیس برگزار شد». وبگاه رسمی باشگاه پرسپولیس. ۱ شهریور ۱۳۸۸. بایگانیشده از اصلی در ۲۰ اوت ۲۰۱۱. دریافتشده در ۳ شهریور ۱۳۸۸. ↑ «دکتر عسگری: خرداد ۸۹ رسماً ساختمان بیمارستان افتتاح میشود». وبگاه رسمی باشگاه پرسپولیس. ۱ شهریور ۱۳۸۸. دریافتشده در ۳ شهریور ۱۳۸۸. ↑ «ایرلاین پرسپولیس به زودی راهاندازی خواهد شد». خبرگزاری فارس. ۲ اسفند ۱۳۸۴. بایگانیشده از اصلی در ۶ مه ۲۰۱۲. دریافتشده در ۲۷ شهریور ۱۳۸۸. ↑ «دلیل تأخیر در تشکیل وزارت ورزش و جوانان / مصوبه مجلس لازمالاجرا است». خبرگزاری مهر. ۲۰ فروردین ۱۳۹۰. بایگانیشده از اصلی در ۶ مه ۲۰۱۲. دریافتشده در ۱۷ شهریور ۱۳۹۰. ↑ مغانی، علی (۱۱ جون ۲۰۱۱). «دشواریهای یک استعفا/ وقتی پرسپولیس «بیصاحب» میشود! ». وبگاه گل. دریافتشده در ۱۷ شهریور ۱۳۹۰.

حتما بخوانید
۱۲ کار ساده برای حفاظت از محیط زیست که همه می‌توانیم انجام دهیم

پیش از استفاده از فلش مموری آن را ویروس کشی نمایید.

و در آخر این که مین برد تلویزیون خراب شده میباشد و میبایست مین برد تعویض شود. یکی از دلایل اصلی خاموش شدن ناگهانی تلویزیون نوسان برق میباشد که باعث خرابی برد پاور تلویزیون میشود. برد پاور در بیش مواقع قابل تعمیر میباشد و در منزل و محل مشتری انجام میشود. در کل برای جلوگیری از خرابی تلویزیون میبایست چند نکته را رعایت نمایید. ابتدا این که حتما از محافظ برق استفاده نمایید که در مواقع نوسان برق جلوی خرابی گرفته شود. دوم برای این که از کابل hdmi استفاده نمایید حتما از کابل مرغوب تهیه نمایید. پیش از استفاده از فلش مموری آن را ویروس کشی نمایید. در این حالت اول برق ورودی تلویزیون را چک نمایید در بعضی از مواقع محافظ خراب میشود و ولتاژ ضروری برای روشن شدن تلویزیون را نمی دهد و بهتر میباشد که تلویزیون را به برق مستقیم بزنید. در صورتی که محافظ مشکلی نداشت و چراغ استند بای تلویزیون روشن بود احتمال فراوان برد پاور تلویزیون خراب شده میباشد و برد پاور قابل تعمیر میباشد.

تلویزیون سامسونگ اندروید

samsung tvبهداد سلیمی قهرمان فوق سنگینوزن المپیک ۲۰۱۲ لندن اولین عضو رسمی تیم وزنهبرداری باشگاه پرسپولیس بودهاست. باشگاه بسکتبال پرسپولیس یکی از کهنترین باشگاههای بسکتبال ایران است. در سال ۱۳۵۰ باشگاه پرسپولیس، در اندیشهٔ راهاندازی تیم بسکتبال خود بود که زنده یاد اشتری مربی تاج به دلایلی از باشگاه تاج جدا شد. در یک اقدام بیسابقه، کلیه بازیکنان باشگاه تاج (از جمله امیر سبکتکین) بهمراه مربی خود، به باشگاه پرسپولیس پیوستند. این تیم در اولین دوره مسابقات بسکتبال باشگاههای مردان ایران، جام ولیعد ۱۳۵۴ شرکت داشت. این تیم پس از یک سال دوباره تشکیل شد و در دهه ۶۰ قهرمان باشگاههای تهران نیز شد. با نام باشگاه بولینگ عبده شناخته میشد یکی از نخستین باشگاههای پرسپولیس بود که پس از انقلاب مصادره شد. باشگاه پرسپولیس بیشتر به خاطر تیم فوتبالش مشهور است. تیم فوتبال پرسپولیس از بهترین باشگاههای ایران و پرطرفدارترین باشگاه فوتبال ایران و آسیاست. باشگاه والیبال پرسپولیس یکی از کهنترین تیمهای والیبال ایران میباشد.

حتما بخوانید
معرفی کامل برند دوو

«صدا با خروجی چندگانه» این انعطافپذیری را به شما میدهد که خروجی صدای تلویزیون را هنگام متصل بودن هدفونهای بلوتوث به آن، پیکربندی کنید. میتوانید انتخاب کنید که صدا مستقیماً به چند دستگاه با کنترل صدای جداگانه هدایت شود. اگر یکی از اعضای خانواده شما مشکلات شنوایی دارد و نیاز به گوش کردن از طریق هدفون خودش را دارد، قابلیت «صدا با خروجی چندگانه» بدون غیرفعال کردن خودکار صدا از بلندگوهای تلویزیون، انجام این کار را ممکن میسازد. زیرنویسها تقریباً برای همه برنامههای تلویزیونی بریتانیا ارائه میشوند. گفتگو بهصورت تصویری بهعنوان متن در صفحه تلویزیون نمایش داده میشود. برنامه پخش ممکن است با توجه به منطقه متفاوت باشد. موجود بودن سرویسهای زیرنویس ممکن است با توجه به شرایط شرکت پخش متفاوت باشد. «زوم زبان اشاره» بهطور خودکار ناحیه زبان اشاره برای افراد دارای نقص شنوایی را تشخیص میدهد و بزرگ میکند. میتوانید ناحیه زبان اشاره را مشخص کنید و میزان بزرگنمایی را تنظیم کنید. همچنین، بینندگان با نقص بینایی میتوانند از این عملکرد برای بزرگنمایی روی ناحیهای مشخص استفاده کنند. یک دکمه کنترل از راه دور را فشار دهید و نگه دارید تا کارکرد پیوسته انجام شود و سرعت کاهش یابد. این قابلیت برای کاهش سرعت کارکرد پیوسته کانال/میزان صدا یا کاهش سرعت جابهجایی موارد در فهرست افقی یا عمودی مفید است. میانبرهای دسترسیپذیری راهی آسان و تکلمسی برای دسترسی به منوی روی صفحه است که به شما امکان میدهد وضعیت قابلیتهای دسترسیپذیری به تلویزیون را مشاهده یا تنظیم کنید. میتوانید اکثر قابلیتهای دسترسیپذیری به تلویزیون را در «کنترل از راه دور هوشمند» یا از «منوی دسترسیپذیری» در «تنظیمات
سیستم» فعالسازی کنید.

پُستی ارسال کرد، که در آن بر دُرُست نبودن رایهای داوران نیز اظهار داشت، و گفت که داوران به دلیل نگه داشتنش در برنامه نیز مجبور به دروغ گفتن دربارهٔ امتیازش شدند. بعد از آگاه شدن از شیوه و روش داوری، او بخاطر حرفی که در آن وبسایت زده بود نیز عذر خواهی کرد. در سی ام ماه سپتامبر سال ۲۰۱۰ وازنیک در فصل چهارم سریال تئوری بیگ بنگ نیز ظاهر شد. برای بحث دربارهٔ فیلم جابز (فیلمی دربارهٔ زندگی استیو جابز که در سال ۲۰۱۳ پخش شده بود) نیز شرکت کرد. وازنیک در لوس گاتوس ایالت کالیفرنیا زندگی میکند. وازنیک از سال ۱۹۸۱ تا سال ۱۹۸۷ با همسر قبلی اش به نام کندیس کلارک زندگی میکرد. آنها سه فرزند از خود به جای گذاشتند که جوانترین آنها زمانی که روند طلاق به مراحل نهایی خود رسیده بود نیز متولد شد. که همسر فعلی او میباشد نیز ازدواج کرد. در آن زمان وقتی که اپل هنوز پایهگذاری نشده بود و مطمئناً گجتهای زیبایی همچون گجتهای امروزی وارد بازار نشده بود، رادیو یکی از بهترین سرگرمیهای او بود.

حتما بخوانید
راهنمای کامل خرید انواع قفل درب هوشمند و غیرهوشمند

samsung tvتلویزیون مدل DSL-50S7000EUM از سری تلویزیونهای هوشمند کمپانی دوو است. این تلویزیون ۵۰ اینچی است و کیفیت تصویر آن ۴k خواهد بود. این تلویزیون رزولوشنی برابر ۳۸۴۰×۲۱۶۰ پیکسل دارد. این تلویزیون دارای پردازنده ۴ هستهای بوده و مجهز به ماشین زمان (Time shift) است. این تلویزیون دوو ۸ گیگا بایت حافظه داخلی دارد. قابلیت اتصال بی سیم (Screen Mirroring)، راهنمای الکترونیکی برنامهها (EPG) و ضبط تصاویر بر روی حافظه جانبی (PVR) از قابلیتهای ویژه این تلویزیون است. با روشنایی و وضوح بالایی دارد. دارای صدای دالبی دیجیتال است و مجهز به سیستم اندروید ۹ خواهد بود. این تلویزیون دارای گیرنده دیجیتال قوی داخلی (DVBT2) است. علاوه بر آن تکنولوژی HDR دارد.این تلویزیون دارای ریموت کنترل هوشمند خواهد بود. درگاههای این تلویزیون شامل سه عدد HDMI و دو عدد USB است. تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو ۵۰ اینچ مدل DSL-50S7000EUM از تلویزیونهای هوشمند برند دوو است که از کیفیت تصویر ۴K بهره میبرد. سیستم اندروید یکی از قابلیتهای تلویزیون دوو محسوب میشود که به وسیله ی آن میتوانید بازیها یا اپلیکیشنهای ممکن را بر روی تلویزیون نصب کنید. گسترش روز افزون فناوری اطلاعات و کاربرد آن در تمامی علوم ، حقیقتی است انکار نشدنی که پیشگامان علم و تکنولوژی را به خود مشغول کرده است. علم شاخص عصر حاضر، علوم کامپیوتر و به عبارت کلی تکنولوژی اطلاعات IT شناخته شده است. لذا جوامع، سازمانها و موسساتی که بیشترین بهرهمندی از این تکنولوژی را دارند ، در ارائه خدمات بهتر و سود آوری بیشتر پیشتاز خواهند بود. شما می توانید تنها با وارد کردن شماره موبایل خود و دریافت کد ورود، وارد حساب کاربری خود شده و یا عضو شوید. همچنین می توانید با وارد کردن ایمیل کاربری خود وارد حساب کاربری خود شوید .

حتما بخوانید
۱۷ روش خانگی برای درمان خشکی پوست صورت

محمدجواد آذری جهرمی (زادهٔ ۲۵ شهریور ۱۳۶۰) سیاستمدار و مدیر ارشد اجرایی ایرانی است که از ۱۳۹۶ تا ۱۴۰۰ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت دوم حسن روحانی بود. آذری جهرمی دانشآموخته مقطع کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه صنعت آب برق است و فعالیت شغلی خود را از سال ۱۳۸۴ به عنوان کارشناس فنی وزارت اطلاعات آغاز کرد. او از ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۳ مدیرکل امنیت سیستمهای ارتباطی سازمان تنظیم مقررات بود. او در سال آخر فعالیت دولت یازدهم، برای مدت کمتر از یک سال، از ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۶ به عنوان معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات (محمود واعظی) و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت فعالیت میکرد. وی نخستین وزیر جمهوری اسلامی ایران است که پس از انقلاب ۱۳۵۷ متولد شدهاست. به عبارتی جوانترین وزیر دولت دوازدهم میباشد. در روز جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ وزارت خزانهداری آمریکا محمدجواد آذری جهرمی را به دلیل اعمال قطع گسترده اینترنت در ایران، به فهرست تحریمها افزود. محمدجواد آذری جهرمی در ۲۵ شهریور ۱۳۶۰ در جهرم، استان فارس به دنیا آمد.

 1. روی Start now ضربه بزنید
 2. لباسشویی دوو
 3. دارای قابلیت Peak Illuminator – دارای قابلیت Auto Motion Plus
 4. قابلیت Auto channel search جستجوی خودکار شبکهها
 5. دارای حالت مخصوص بازی
 6. فرصتهای شغلی

مرحله ۲. گوشی شروع به جستوجو میکند و لیستی از دستگاههای موجود را به نمایش در میآورد. مرحله ۳. تلویزیون مورد نظر را در فهرست دستگاههای موجود انتخاب کنید. با طی کردن مراحل بالا اتصال گوشی سامسونگ به تلویزیون ال جی برقرار میشود و شما میتوانید بهسادگی محتوا گوشی خود را در تلویزیون مشاهده کنید. نحوه اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون ال جی چگونه است ؟ نحوه اتصال گوشی به تلویزیون ال جی برای Screen Mirror در گوشی های شیائومی نیز همانند دیگر برندهایی است که تا اینجا به آنها اشاره کردیم. در واقع Screen Mirror همان فناوری Miracast است که کمپانیهای مختلف سازنده گوشی موبایل از آن با عناوین مختلفی در گوشیهای خود استفاده کردهاند. شرکت شیائومی از این فناوری بنام Wireless Display یاد کرده است. برای اتصال گوشی شیائومی به تلویزیون ال جی کافی است تا به ترتیب زیر عمل کنید. تجربه کاربری سامسونگ (UI) و رابط کاربری بسیار اختصاصی مبتنی بر اندروید (MIUI) خود را با هدف کمک به تجربه کاربری بر روی اندروید اصلاح کرده است.

حتما بخوانید
راهنمای خرید کولرگازی

این قابلیت به شما اجازه می ده
د تا عکس های مورد علاقه خود را در یک کولاژ زیبا نمایش دهید یا آنها را به صورت اسلاید شو به نمایش بگذارید. در این حالت تلویزیون کاملا با محیط خانه شما هماهنگ شده و زیبایی خاصی به محیط خانه شما می بخشد. دقت ویژگی تصویر پس زمینه در حالت Ambient Mode به عواملی مانند موقعیت تلویزیون، طرح، الگو و رنگ دیوار دارد. تلویزیون جدید سامسونگ TU8000 دارای قابلیت Tap View می باشد. به این ترتیب شما می توانید عکس ها، فیلم ها و حتی آهنگ های داخل موبایل خود را تنها با انتخاب این گزینه روی تلویزیون پخش کنید. وقتی شما روی گزینه Tap View می زنید موبایل شما به صورت خودکار محتوای در حال پخش را روی تلویزیون Mirror می کند. به این ترتیب خیلی سریع و راحت می توانید از قابلیت Screen Mirror در این تلویزیون استفاده نمایید. قابلیت Tap View تنها با موبایل های سازگار با آن کار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید